NSRHEP

Članstvo

Članovi NSRHEP-a su:

  • radnici koji rade i djeluju u elektroprivrednim djelatnostima na području RH i inozemstvu
  • iznimno i drugi radnici čiji je rad vezan ili je bio vezan uz elektroprivredne djelatnosti, a koji prihvaćaju Statut NSRHEP-a

Članom NSRHEP-a se postaje potpisivanjem pristupnice.


NSRHEP svim svojim članovima osigurava pravnu pomoć. Pravna pomoć je osigurana putem odvjetničke kuće Rebrović.

OGRANCI

Elektroprimorje Rijeka: Skrad, Crikvenica, Krk

KOORDINACIJA

Koordinacija središnjeg dijela Elektre Zagreb:

  • Elektra Zagreb 1.
  • Elektra Zagreb 2.
  • Elektra Zagreb 3.
  • Elektra Zagreb 4.
  • Elektra Sv.Klara

SKUPŠTINA

Nadzorni odbor NSRHEP-a:

 

  •  Fett Ana, članica
  • Jerčinović Darko, član
  • Leljak Nevenka, članica
  • Rusan Marko, član
  • Vrban Mladen, predsjednik

 

Statutarna komisija:

  • Buzov Danijela, članica
  • Rališ Milan, član
  • Simper Ivo, predsjednik
  • Polan Martina, članica
  • Vrabec Mirela, članica

 

Predsjednica:

  • Sonja Mikulić – Elektra Velika Gorica

 

Dopredsjednik:

  • Sanimir Sarić – GHE Miljacka

 

Izvršni odbor:

 

  • Branimir Bišćan, Elektra Zagreb 2.
  • Sonja Mikulić, predsjednica NSRHEP-a
  • Vasja Pinzovski – Elektroprimorje Rijeka
  • Darko Plašćar, Prp Opatija
  • Sanimir Sarić, dopredsjednik NSRHEP-a
  • Lana Šikić, Elektrolika Gospić
  • Boris Zorica – HE Peruća i Orlovac

 

Upravni odbor BUP-a:

  • Ronald Filipović, Elektra Zagreb 1.
  • Mirko Gorupić, Elektra Zagreb 3
  • Ljiljana Ljubičić, HEP Sjedište – predsjednica UO
  • Sanja Olujić, HOPS – PrP Zagreb
  • Jasna Vučković – HEP Sjedište

Predsjedništvo:

  • Banović Lovrenco – HE Zakučac Omiš
  • Barbarić Josip – TE Rijeka Kostrena
  • Baričević Krunoslava – HE Vinodol Tribalj
  • Boban Silvana – PrP Split
  • Bojić-Vukić Sonja – HE Dubrovnik
  • Butković Milan – Toplinarstvo Zagreb
  • Buzov Danijela – Elektra Vukovar
  • Čule Vinko – Elektra Zagreb 1
  • Gorupić Mirko – Elektra Zagreb 3.
  • Gostinski Darko – EL-TO Zagreb
  • Herendić Ivica – Elektra Zaprešić
  • Jerčinović Darko – PrP Opatija
  • Jeličanin Jasna – povjerenica BUP-a i NSRHEP-a
  • Kmetović Marinko – Elektrojug Dubrovnik
  • Kostanjčar Željko – Elektra Zagreb 4. (Pergošićeva)
  • Kreštelica Romeo – Elektra Sunja
  • Krnjević Alojz – Elektra Sv. Klara
  • Ledinski Vinko – Elektra Zagreb 2.
  • Kajfeš Milan – HE Sklope
  • Kračun Tomislav – Elektra Zabok
  • Madžarević Zorica – PrP Osijek
  • Mario Kupres – Elektra Samobor
  • Mikac Dario – Elektra Zadar
  • Mikulić Sonja – predsjednica NSRHEP
  • Novosel Doris – povjerenica BUP-a i NSRHEP-a
  • Ozimec Domagoj – Elektra Dugo Selo
  • Peršić Elvis – Elektroistra
  • Pinzovski Vasja – Elektroprimorje Rijeka
  • Polan Martina – HEP Sjedište 2.
  • Popović Leonard – HEP ODS – Sjedište
  • Prgomet Dragan – Elektra Nova Gradiška
  • Purgar Ivan – Elektra Sv.I.Zelina
  • Rakić Nikola – Elektrodalmacija Metković
  • Romčević Milorad – Elektra Topusko&Glina
  • Salopek Krunoslav – HE Gojak Ogulin
  • Sanja Gon – PP HE Zapad – Sjedište
  • Sarić Sanimir – HE na Krki
  • Šikić Lana – Elektrolika Gospić
  •  Šincek Rolando – TE-TO Zagreb
  • Tuzlak Marinko – HEP Plin
  • Vlatković Boženka – PrP Zagreb
  • Vrkić Ivana – PP HE Jug – Sjedište
  • Vučetić Rene – HEP Sjedište
  • Vučković Miroslav – Elektra Velika Gorica
  • Zorica Boris – HE Peruća i Orlovac
  • Žnidarić Nikolina – PP HE Sjever Varaždin